اطلاعات تماس
مرکزی: اصفهان، خیابان وحید، نبش ک 32 قالیشویی زنده رود در محدوده کشاورزی، دروازه شیراز، حکیم نظامی، آپادانا، جابر، شیخ بهایی و کلیه مناطق اصفهان دارای شعبه است.
09139090643

قالیشویی و مبل شویی زنده رود اصفهان ارزان ترین و با کیفیت ترین خدمات

معروف ترین قالیشویی اصفهان

چگونه یک قالیشویی(قالی شویی) خوب را تشخیص دهیم

چطور بهترین قالیشویی را پیدا کنیم؟

قالیشویی خوب از نظر همگان یعنی بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت؛ ولی در تمامی اصناف قیمت پایین نشانه بالا بودن کیفیت نیست ،و ما باید مسایل کلیدی و مهم دیگری را در نظر بگیریم.

  • نحوه شسیت وشو فرش دست بافت و ماشینی در قالیشویی حرفه ای متفاوت است. فرش دستباف با توجه به بافت آن و رنگ آمیزی آن نیز متفاوت از هم است .
  • یکی دیگر از اصول یک قالیشوییه خوب متعهد بودن است یعنی قالیشویی موظف است به موقع و بدون خرابی و یا زدگی و حتی تغییر رنگ فرش را تحویل دهد.
  • ههچنین جهت حفظ شیونات یک قالیشویی خوب باید فرش با آب پاک و مباح شسته شود.
  • یک قالیشویی حرفه ای باید اول فرش را بررسی و اگر فرش مشکلی داشت به صاحب آن اطلاع دهد،در صورت تایید آنها فرش را تحویل بگیرد و اقدام به شست وشو کند و اگر فرش مشکلی داشت آن را رفو و تعمیر کند.

هزینه شست وشو در قالیشویی

هزینه شست وشوی قالی، موکت و تابلوفرش در قالیشویی‌ها متری محاسبه میشود و اتحادیه قالیشویان هر شش ماه یکبار نرخ قیمت مصوبی را برای شستشوی فرش به قالیشویان  اعلام می‌کند که همه موظف به رعایت آن هستند، اما اگر فرش نفیس و یا تابلو فرش باشد یا فرش شما نیاز به خدمات تعمیری و اضافه داشه باشد، همه چیز به توافق طرفین بستگی دارد و هیچ چیز به مصوبه بستگی نخواهد داشت. پس دقت کنید چطور توافق می‌کنید و چه سندی برای این توافق در اختیار دارید.

مشتری مداری

درکنار تمامی موارد نام برده یک قالیشویی حرفه ای باید از نیروهایی با اخلاق با تخصص و متعهد و همچنین پاسخگو در برابر سوالات مشتریان  بهره گیری کند و همچنین قبل از دریافت سفارش نیروهای پشتیبانی موظف به راهنمایی مشتریان و پاسخگویی هر گونه سوالی از آنان باشند.

 

 

بهترین قالیشویی و مبل شویی در اصفهان

ارسال یک نظر