اطلاعات تماس
مرکزی: اصفهان، خیابان وحید، نبش ک 32 قالیشویی زنده رود در محدوده کشاورزی، دروازه شیراز، حکیم نظامی، آپادانا، جابر، شیخ بهایی و کلیه مناطق اصفهان دارای شعبه است.
09139090643

قالیشویی و مبل شویی زنده رود اصفهان ارزان ترین و با کیفیت ترین خدمات

بهترین قالیشویی در اصفهان

نکات کلیدی برای شستن فرش

برای شست شو فرش و موکت لازم است اصولی را رعایت کنید تا به فرش و موکت شما آسیب نرسد.

اگر فرش های شما به قدری کثیف نیستند که بخواهید برای شست و شو آن را به قالیشویی بسپارید و یا نمی خواهید هزینه زیادی بپردازید و به شرکت های قالیشویی مراجعه کنید پس خودتان فرش هایتان را بشویید تا تمیز شوند، در ادامه اصول شست و شو فرش در منزل را برایتان آورده ایم:

1.شستن فرش نیازمند فضای مناسب است پس اگر فضای مناسبی دارید و ابعاد فرشتان کوچک است ،با رعایت مصرف بهینه آب می توانید آن را در خانه بشویید اما اگر فرش خانه شما بزرگتر از شش متر است تابع فرهنگ آپارتمان نشینی باشید و آن را به قالیشویی بسپارید.

2.قبل از شست و شو ی فرش گرد و غبار آن را با تکاندن فرش یا با کشیدن جارو از بین ببرید اما مواظب باشید حین این کار تار و پود فرش شما دچار آسیب نشود.

3.اطمینان یابید که فرش شما رنگ نمی دهد زیرا رنگ دادن به فرش دستبافت و یا ماشینی آسیب جدی وارد می کند؛برای اینکه بدانید فرش شما رنگ می دهد یا نه روی سطح فرش یک پارچه و یا دستمال سفید مرطوب بکشید ،اگر پارچه مرطوب رنگ گرفت فرش را خودتان نشویید و شستشوی آن را به قالیشویی بسپارید .

4.برای اینکه آب اضافی فرش به راحتی از آن خارج شود برای شست و شوی فرش از سطحی سخت و شیبدار استفاده کنید .

5.برای شست و شو فرش باید درجه حرارت آب باید متوسط باشد و از آب ولرم استفاده نمایید .

 

برای رزرو نوبت در قالیشویی زنده رود با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

 

💥✨کار را به اهلش بسپارید!✨💥
ما در سراسر اصفهان سرویس دهی داریم….
📞36258486 دفتر مرکزی
📞37868028 محدوده ارتش
📞32346171 محدوده بزرگمهر و شیخ بهایی
📞34369202 محدوده جابر
📞36284862 محدوده دروازه شیراز و مرداویج

گروه خدماتی زنده رود با کادری بسیار مجرب و بهترین سرویس دهی در راستای شستشوی فرش و مبلمان در اصفهان ، در خدمت شما همشهریان گرامی می باشد .

 

 

ارسال یک نظر