اطلاعات تماس
مرکزی: اصفهان، خیابان وحید، نبش ک 32 قالیشویی زنده رود در محدوده کشاورزی، دروازه شیراز، حکیم نظامی، آپادانا، جابر، شیخ بهایی و کلیه مناطق اصفهان دارای شعبه است.
09139090643

قالیشویی و مبل شویی زنده رود اصفهان ارزان ترین و با کیفیت ترین خدمات

ارزانترین مبل شویی در اصفهان

ارزانترین و بهترین مبل شویی(مبلشویی)در اصفهان 2020

خدمات مبل شویی در اصفهان

مبلمان هر شش ماه یک بار باید با توجه به نوع پارچه آن شسته شود قبل از آنکه لک ها آنقدر روی مبلمان باقی بماند که اثر آن ها از بین نرود به خصوص در منازل با وجود فرزندان و همچنین در ادارات با وجود رفت و آمد بالا.

 

ارزانترین مبل شویی در اصفهان

 

از بین بردن لکه و شست و شوی مبل در محل

اگر در منزل کودک خردسال دارید احتمال کثیف شدن مبل ها بسیار است ،اگر مایعات بر روی مبل ریخت باید سریع آن را خشک کنید؛اگر نوشابه بر روی مبل ریخت روی آن محل نمک پاشیده و سریع با اسفنج کفی شسته و خشک کنید ؛ اما اگر لک قدیمی باشد این روش عمل نخواهد کرد وتنها راه آن تماس با خدمات مبل شویی است که با دستگاه ها و مواد مخصوص خود اقدام کنند.

 

شستشوی تضمینی مبلمان در مبل شویی زنده رود

 

نحوه شست و شویه مبلمان با دستگاه های مبل شور

نیروهایه متخصص در مبل شویی ها موظف هستند با بررسی مبلمان و تشخیص نوع پارچه آن از مخمل تا چرم و غیره نحوه شست و شوی خاص آن را به کار ببرند و مورد دوم که باید در نظر بگیرند نوع مبلمان یعنی استیل ،کاناپه طرح ال و مدل های دیگر  است ؛ مواد داخل دستگاه مخصوص ریخته شده و سپس با دستگاه دریل شسته میشود ،این دستگاه بدون آب ریزی است یعنی کف آن محیط خیس و لک نمیشود و در نهایت با دستگاه وکیوم مبلمان را خشک میکنند.

 

مبل شویی زنده رود ، ارزانترین و بهترین مبل شویی در اصفهان

 

❤ضمانت در انجام خدمات ❤
❤سرویس دهی بسیار منظم ❤

رزرو کنید …….!
📞36258486 دفتر مرکزی
📞37868028 محدوده ارتش
📞32346171 محدوده بزرگمهر و شیخ بهایی
📞34369202 محدوده جابر
📞36284862 محدوده دروازه شیراز و مرداویج

 

ارسال یک نظر